رفتن به بالا
  • یکشنبه - 31 دسامبر 2017 - 06:19
  • کد خبر : ۲۳۸۷
  • مشاهده :  802 بازدید
  • چاپ خبر : فال روزانه یکشنبه 10 دی 1396

فال روزانه یکشنبه 10 دی 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 10 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی خلاق، شجاع، محترم و با اصالت هستید. شخصیت منحصر به فردی که شما دارید باعث می شود در چشم دیگران به عنوان شخصی مهربان، سخاوتمند و آماده به کمک به دیگران دیده شوید. امسال […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 10 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی خلاق، شجاع، محترم و با اصالت هستید. شخصیت منحصر به فردی که شما دارید باعث می شود در چشم دیگران به عنوان شخصی مهربان، سخاوتمند و آماده به کمک به دیگران دیده شوید. امسال برای تصمیمات سریع، صحیح و به موقع خود مورد تحسین و تأیید دیگران قرار خواهید گرفت. در انجام مسئولیت هایی که به عهده دارید رویکردی مفید و کاربردی خواهید داشت و وظایف و مسئولیت هایی که به شما واگذار می شوند را به خوبی انجام خواهید داد و نتایج مورد انتظارتان را به دست خواهید آورد. ایده ها و روش های جدید را با ذهنی باز می پذیرید و همین باعث خواهد شد تا پیشرفت قابل توجهی در کار خود داشته باشید که به مرور زمان منافع مادی زیادی را هم برای شما به همراه خواهد داشت. سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید ممکن است سودآور باشند، اما ضرر فعالیت در زمینه هایی که ریسک بالایی دارند می تواند بسیار بیشتر از منافع آن باشد. اواخر امسال آنهایی که در روابط خود با مشکلاتی مواجه هستند یا موفق به حل مشکلات خود شده و یا رابطه ی خود را به پایان خواهند رساند. ماه های اسفند، تیر، شهریور و آیان مهم ترین ماه های امسال هستند.
فـال روزانـه - Daily Omen
خودتان را برای بالا و پایین هایی که امروز برایتان به همراه خواهد داشت آماده کنید، چون حداقل یک تماس تلفنی که به طور همزمان حاوی خبرهای خوب و بد برای شما باشد را دریافت خواهید کرد و این موضوع باعث متغیر بودن حال روحی و در نتیجه رفتارهای شما خواهد شد. سعی کنید تعادل خودتان را حفظ کرده و از از اخبار خوب به عنوان انگیزه ای برای خودتان استفاده کرده و خبرهای بد را هم به طور منطقی مورد بررسی قرار داده و راه هایی برای از بین بردن اثرات آنها پیدا کنید. همیشه یک راهی پیدا می شود! امروز سعی کنید از امر و نهی کردن به دیگران تا جای ممکن خودداری کنید، زیرا گفته هایتان مورد استقبال قرار نخواهند گرفت.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما بین دنیای واقعی و دنیای جادویی خیالات خود در رفت و آمد هستید. اگر این دو دنیای موازی به نظرتان بسیار پیچیده می آین کاملا حق دارید. به هر حال درک دنیای واقعی برای شما اردیبهشتی ها بسیار راحت تر خواهد بود، چون ابعاد نامرئی مفاهیم انتزاعی برای شما چندان ملموس نیستند. از سفر در دنیای خیالات خود لذت ببرید، اما بازگشت به موقع به دنیای حقیقی را از یاد نبرید. امروز در ایمان خود نسبت به یک رابطه ی عاطفی دچار تردید شده اید و این احساس اصلا برایتان خوشایند نیست. هر از گاهی کمی شک و تردید می تواند در رابطه نقشی سازنده داشته باشد، اما به این شرط که بیش از حد به آن اجازه ی دوام ندهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز به حقیقتی در مورد یکی از دوستان خود پی خواهید برد که ممکن است کمی آزاردهنده باشد. ممکن است شخصیت او جنبه ی دیگری هم داشته باشد که شما تا به حال از آن بی خبر بوده اید و این موضوع باغث می شود تصمیم بگیرید برای مدتی از او فاصله گرفته و رابطه ی که با او دارید را مورد بررسی مجدد قرار دهید. وقتی دارید به این موضوع فکر می کنید این واقعیت را در نظر داشته باشید که در شخصیت همه ی ما جنبه های منفی نیز وجود دارند و نمی توانیم به این دلیل دیگران را مورد سرزنش قرار دهیم. به این فکر کنید که آیا این شناخت جدیدی که نسبت به او پیدا کرده اید برای شما قابل هضم است یا نمی توانید با آن کنار بیایید.
فـال روزانـه - Daily Omen
مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی که دارید ممکن است با زندگی و روابط عاطفی شما تداخل پیدا کرده باشند. با وجود این که به شدت دلتان می خواهد امروز بعدازظهر را با کسی که دوست دارید بگذرانید شرایط به وجود آمده شما را وادار خواهند کرد ساعات بیشتری را در محل کارتان بگذرانید. از آنجایی که به شدت چشم انتظار این دیدار بوده اید، این موضوع می تواند باعث عصبانیت شما شود، اما اگر کمی حوصله به خرج دهید و مسئولیت هایتان را هر چه سریعتر به انجام برسانید شاید بتوانید، هر چند کمی دیرتر از  موعدی که انتظار داشته اید به دیدن عشقتان بروید. مطمئنا اگر مشکلتان را با طرف مقابلتان در میان بگذارید او شما را درک خواهد کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز روند تکراری کارهای روزمره تان برای شما بیش از اندازه خسته کننده شده است و دلتان می خواهد بیخیال همه ی کارها و مسئولیت هایتان شده و کمی دیوانه بازی در بیاورید، اما از طرفی هم احساس مسئولیت و تعهدی که دارید نمی گذارد به سادگی این تصمیمتان را عملی کنید و احساس عذاب وجدان خواهید داشت. این احساسات ضد و نقیض به احتمال زیاد موقتی هستند و تا فردا برطرف خواهند شد، اما اگر دیدید طی چند روز آینده این وضع ادامه پیدا کردد باید به فکر ایجاد تغییرات جدی در برخی از زمینه های مختلف زندگی خود باشید. مطمئنا فرصت های بسیار زیادی برای شما وجود دارند و زندگی خیلی کوتاهتر از آن است که بخواهید خودتان را تا ابد در این وضع نگه دارید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما بسیار احساساتی شده اید و وجودتان سرشار از احساسات عاشقانه است. در چنین روزی شما دلتان می خواهد با عشقتان دیدار کنید، اما مسئولیت های دیگری که به عهده دارید ممکن است مانعتان بشوند. این موضوع می تواند باعث شود به شدت دچار دلتنگی و حتی افسردگی شوید، اما اجازه ندهید این احساسات ناراحت کننده مایه ی آزارتان شوند. هر کار و مسئولیتی که به عهده دارید با حداکثر قدرت و تمرکز به انجام برسانید و این دیدار عاشقانه را برای پایان روز بگذارید. کارهای غیر ضروری که می دانید وقتتان را بیش از اندازه خواهن گرفت را برای فردا گذاشته و اولویت را به دیدن کسی که دوست دارید بدهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما کمی احساس ناراحتی می کنید و دلیل آن هم این است که موانعی را که این اواخر سر راه رسیدن شما به اهدافتان قرار گرفته اند را به خودتان و ناتوانی در انجام وظایفتان نسبت می دهید. اگر تسلیم این تفکرات منفی شوید تمام روز این افکار شما را آزار خواهند داد و روزتان را خراب خواهند کرد. سعی کنید نگرشی منطقی داشته باشید و فقط خودتان را سرزنش نکنید. البته که باید مسئولیت اشتباه هایتان را به عهده بگیرید، اما باید این را هم در نظر داشته باشید که شاید اصلا شرایط به گونه ای بوده که کاری از دست شما بر نمی آمده است. شما هنوز در این نبرد شکست نخورده اید و اگر تمام توانتان را به کار بگیرید بی شک پیروز میدان خواهید بود.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز ممکن است یک تماس تلفنی باعث ناراحتی و نا امیدی شما شود. شاید این تماس حاوی اخباری در رابطه با موانعی باشد که سر راه یکی از پروژه هایی که در دست انجام دارید قرار گرفته اند. این وضعیت حتی اگر موقتی باشد هم باعث خشم و ناراحتی شما خواهد شد و شما را مجبور به رسیدگی به جزئیاتی خواهد کرد که در حالت عادی تمایلی به آزار دادن خودتان و هدر دادن وقتتان با آنها را ندارید. به اعصاب خود مسلط باشید! شما دارید عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش می گذارید، پس اجازه ندهید آشفتگی اعصابتان کنترل اوضاع را از دستتان خارج کند. فراموش نکنید که این وضعیت موقتی است و به زودی برطرف خواهد شد.
فـال روزانـه - Daily Omen
طی چند روز گذشته شما موج شدیدی از انرژی را در وجود خود احساس می کردید، اما امروز دیگر خبری از آن همه انرژی نیست و در واقع تا حدود زیادی احساس خستگی می کنید و حس می کنید که حتی حال و حوصله ی کارهای روزمره تان را هم ندارید. این حالت کاملا طبیعی است و قرار نیست که هر روزمان سرشار از انرژی و شور و نشاط باشد. در ابتدای روز کارهایی را انجام دهید که می دانید به بالا رفتن سطح انرژیتان کمک خواهند کرد و سپس سعی کنید فقط کارهای ضروریتان را انجام دهید و خودتان را زیاد اذیت نکنید. اگر امروز کمی استراحت کنید فردا حال و هوایتان به حالت عادی خود باز خواهد گشت.
فـال روزانـه - Daily Omen
هدفی که این اواخر با تمام وجود در تلاش برای به دست آوردن آن بوده اید امروز ممکن است با یک مانع هر چند موقتی اما بزرگ مواجه شود. این موضوع باعث ناراحتی و افسردگی شما خواهد شد و شاید حتی به این فکر بیفتید که دیگر هرگز به این هدف خود دست نخواهید یافت. امروز مدام به خودتان بگویید «این نیز بگذرد» و به این گفته ی خود باور داشته باشید، چون مانعی که سر راهتان قرار گرفته به تدریج از میان برداشته خواهد شد و دوباره در همان مسیری که می خواسته اید قرار خواهید گرفت. فعلا سر خودتان را با کارهای روزمره تان گرم کنید و خیالتان از این بابت راحت باشد که به زودی پیشرفتی که انتظار داشته اید را به چشم خواهید دید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما باید دست به جیب شده و مقادیر نسبتا قابل توجهی پول خرج کنید. شاید لازم باشد برای خانه و یا ماشین خود تجهیزات جدیدی را خریداری کرده و یا تعمیراتی انجام دهید و این کار هزینه ی زیادی را به شما تحمیل کند. شاید این موضوع باعث نا امیدی و دلسردی شما شود و شما را وادار به خرج پولی کند که برا کارهای بهتری کنار گذاشته بودید، اما این هزینه ای که الان می کنید از هزینه های بیشتری که بعدا ممکن است پیش بیایند جلوگیری خواهد کرد. امروز شما نمی توانید نسبت به آنچه در دنیای اطرافتان دارد اتفاق می افتد بی تفاوت باشید و تلاش هایتان برای تمرکز روی دنیای شخصی خودتان بی فایده خواهد بود.
فـال روزانـه - Daily Omen
بار سنگینی مسئولیت های بسیاری که به عهده دارید و شامل مسائل خانوادگی، حرفه ای و فعالیت های اجتماعی می شود امروز دارد فشار زیادی به شما وارد می کند. شما احساس می کنید که انگار بار تمام دنیا به دوش شما گذاشته شده و شما را خسته کرده است. شاید بهتر باشد تعهدات خود را یک بار دیگر بررسی کنید و ببینید از روی دلسوزی و مهربانی بیش از اندازه برای خودتان این همه دردسر درست نکرده باشید. البته که باید مسئولیت هایی را که پیش از این به عهده گرفته بودید را عملی کنید، اما پیش از پذیرفتن هرگونه تعهد جدیدی خوب فکر کنید. هر چند دوستان و خانواده برایتان عزیز هستند، اما باید برای خودتان هم ارزش قائل باشید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه